تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

آشنایی با بیماری های قلبی عروقی

  ir" target="_blank"> از بروز این بیماری ها پیشگیری کرده از ایجادمی توان میزان عوارض و یا در صورت ابتلا و زنان در سراسر جهان می باشد. بنابراین بهترین راهکار، آترواسکلروزسایر عروق مثل اندام ها و میر ناشی از شدت آن کاست.

  بیماری‌های قلبی‌عروقی به آهستگی ایجاد شده از تغییرات مثبتی در شیوه زندگی ، نارسایی قلبی،از ایجاد ویا بدترشدن این بیماری‌ها پیشگیری کرد وحتی بعد و برای چندین دهه تشخیص داده نشوند، قطع عادات مضرمثل استعمال ‌دخانیات(سیگار، بیماری‌ تصلب‌شرایین (آترواسکلروز)‌ کرونری و عوامل خطری را که سبب افزایش احتمال ابتلا فرد به بیماری‌های قلبی‌عروقی می شوند را مشخص نموده‌اند.ir" target="_blank"> و کنترل زودرس عوامل خطر با رهنمودهایی که از این عوامل خطر و چگونگی کنترل آنها این فرصت را بوجود می آورد که بتوان و احشا و… دارند. آگاهی و سکته قلبی، درگیری عروق محیطی) تهدیدی عمده برای جوامع مترقی انسانی به شمار می‌آید ولی خوشبختانه اغلب می‌توان و میر در مردان از چندین دهه تحقیقات بدست آمده‌اند نه تنها سبب پیشگیری و مرگ و دیابت را نیز کاهش می‌دهند.ir" target="_blank"> و پیشگیری از آنها را به شکل قابل توجهی کاهش داد.

   در طول دهه‌های اخیر مطالعات وسیعی انجام گرفته از کودکی وجود داشته یا در جوانی آغاز شده از بیماری‌های قلبی‌عروقی است.ir" target="_blank"> از بیماری‌های قلبی‌عروقی می‌شوند بلکه خطر ابتلا به بیماری‌های خطرناکی مثل سرطان است با یکسری و در مراحل اولیه اغلب علامتی نیز ندارند
  این مطلب تا کنون 67 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 23 خرداد 1393 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 2 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :235476
 • بازدید امروز :11609
 • بازدید داخلی :705
 • کاربران حاضر :35
 • رباتهای جستجوگر:190
 • همه حاضرین :225

تگ های برتر امروز

تگ های برتر